Úvod » Kuchyně

Kuchyně

Výrobou kuchyní se zabýváme již od roku 2001, původně jako Kuchyně Červinka, od roku 2016 pod značkou Lastav 72. Troufneme si říct, že dokážeme uspokojit veškeré vaše tužby, které se mohou kuchyně a všeho s ní souvisejícího týkat. Jsme dodavateli kuchyní renomovaných značek, především Infini, a dokážeme vás provést celým projektem - od úvodního zadání, přes počítačový návrh po realizaci. Jen uvařit si již budete muset sami.

Jak vybrat kuchyň

Nevíte si s výběrem kuchyně rady? Připravili jsme pro vás průvodce, ve kterém se vám pokusíme v základních bodech poradit, jak postupovat při návrhu kuchyně, výběru materiálu, na co byste neměli zapomenout, na co si dát při návrhu kuchyně pozor. 

Více o výběru kuchyně

Návrh kuchyně 

Návrhy kuchyní připravujeme v nejmodernějších programech, především pak v programu Carat, díky kterému si můžete kuchyni prohlédnout nejen ve statické 3D vizualizaci, ale i jako video a pomocí 3D brýlí.

Více o návrhu kuchyní

Přijďte nás navštívit

Máte-li zájem se dozvědět víc, co pro vaši novou kuchyň můžeme udělat, navšivte naše kuchyňské studio, kde si můžete prohlédnout používané materiály, ukázkové hotové kuchyně a projednat veškeré své požadavky včetně cenových podmínek.

Zobrazit všechny kontakty

Napište nám

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, použijte tento formulář nebo nám zavolejte na číslo +420 603 828 140.
Více kontaktních informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Kontakt

LASTAV 72 spol. s r.o., nám. Dr. Václava Holého 1052/11, Praha - Libeň
vedení společnosti +420 603 828 140, prodej +420 603 103 961,
lastav@lastav.cz

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací