Úvod » Podlahy » Haro

Podlahy Haro

Pravděpodobně neexistuje žádný další element, který by krásnému bytu dodal v tak rozsáhlé míře na hodnotě, jako kvalitní dřevěná podlaha. To nejprve platí z hlediska její funkčnosti, neboť moderní značková dřevěná podlaha dodává teplo odspodu, je energeticky výhodná, reguluje prostředí místnosti.

Produktové řady dřevěných podlah Haro vám nabízejí obrovský výběr prémiových dřevěných podlah pro různé nároky a různý vkus - od robustních, klasických dubových dřevěných podlah až po elegantní dřevěné podlahy z robinie. Kvalita je základem dřevěných podlah Haro.

Haro je předním německým výrobcem dřevěných podlah a staví se do role inovačního motoru pro celou branži. Firma je pevně zakotvena v Bavorsku a nyní se již ve čtvrté a páté generaci věnuje přírodní surovině - dřevu. Vysokou kvalitu pocítíte na každém čtverečním metru vaší dřevěné podlahy Haro. Proto můžete svou dřevěnou podlahu HARO Spa položit dokonce i v koupelně.

Je vždy úžasné pozorovat, jak zásadně může krásná podlaha změnit vzhled místnosti. Prostory získají charakter, překvapí svou šířkou, a vyzařují příjemnou obyvatelnost. Přirozenost a teplo dřevěného materiálu má významný vliv na atmosféru bydlení a následný dopad na kvalitu života. Nastavte si vysoký standard - bydlete a žijte s dřevěnou podlahou Haro. Až se rozhodnete pro prkna, parkety nebo šířku prken Plaza, nechte se nadchnout rozmanitostí našeho sortimentu Haro a inspirovat těmi nejkrásnějšími dřevěnými podlahami pro váš domov. Od kuchyně, přes obývací pokoj, dětský pokoj až k podlahám do koupelny - dřevěné podlahové krytiny Haro vypadají dobře kdekoli.

Navštívit stránky výrobce podlah Haro

Napište nám

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete poslat rychlou zprávu, použijte tento formulář nebo nám zavolejte na číslo +420 603 828 140.
Více kontaktních informací najdete ve sekci Kontakt.

Kolik je jedna mínus jedna (slovy)?

 

Kontakt

LASTAV 72 spol. s r.o., nám. Dr. Václava Holého 1052/11, Praha - Libeň
vedení společnosti +420 603 828 140, prodej +420 603 103 961,
lastav@lastav.cz

Sdílejte na sociálních sítích

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací